Kat Boyleri 60 Lt.

Boyler bilindiği üzere sıcak su elde etmek için kullanılan ve bu sıcak suyun hem depolanıp hem ısıtıldığı cihazlardır. Boylerler kat tipi boyler, çift serpantinli boyler, tek serpantinli boyler, elektrikli boyler, ev tipi boyler, termodinamik boyler ve banyo boyleri gibi bir çok farklı kullanım amacı ve çeşitleri ile üretilmektedir. 60 litre kapasitedeki kat boyleri bireysel kullanım için üretilmiş olmakla birlikte genellikle banyo ya da mutfağa monte edilmektedir.

Radyatörlerin yerine kullanılan bu boyler türünde çok ekonomik ve hızlı bir şekilde sıcak su ihtiyacı karşılanmaktadır. Kat boyleri fiyatları itibari ile şofben ve elektrikli ısıtıcalara göre bir miktar fazla olsa da kullanım süresi ve yaptığı tasarruf ile kendisini çok kısa sürede amorti ederek kazançlı çıkmanızı sağlamaktadır.

Ev tipi boyler diye de bilinen 60 litrelik kat boylerimiz piyasanın en kaliteli ürünlerinden olmakla birlikte fiyatı piyasa standartlarındadır. Gerek kalitesi gerek garanti koşullarımız ile diğer firmalardan hep bir adım önde olan firmamız kaliteli boyler kullanıldığı takdirde elde edeceğiniz tasarruf miktarında da önemli bir fark olduğunu yaptığı çalışmalarla kanıtlamıştır. Bu nedenle boyler almayı düşünen tüm dostlarımıza tavsiyemiz mutlaka bizi arayarak detaylı bilgi ve fiyat istemeleri yönündedir. Zira ürünlerini satmak isteyen bir çok alt kalite marka ve ürünler yeterli verimi vermemekle birlikte istenilen tasarruf oranlarını da yakalayamamaktadır.

Teknik Özellikler:

Boyler Hacmi: 60 Lt
Kalorifer Suyu Giriş-Çıkış: 1 / 2
Şebeke Suyu Giriş-Çıkış: 1 / 2
Beslenme Suyu Giriş: 70 °C
Beslenme Suyu Çıkış: 70 °C
Çalışma Basıncı: 4 bar
Test Basıncı: 6 bar