Titanyum Katkılı Emaye Boyler

Türmas titanyum katkılı emaye boylerlerimiz ile her an çok daha sağlıklı ve hijyenik sıcak su kullanın. Hastaneler, oteller ve fabrikalar gibi sıcak suyun son derece hijyenik olması gerektiği mekanlarda kullanılan titanyum katkılı emaye boylerlerimiz sağlık açısından da oldukça etkilidir. Ayrıca yalnızca bu mekanlar değil isteyen herkese titanyum katkılı emaye boyler üretimimiz mevcuttur.

Boyler çeşitleri klasik boylerler, paslanmaz çelik emaye boylerler ve titanyum katkılı emaye boylerler olmak üzere üçe ayrılmakla birlikte en ekonomik ve sağlıklı boyler türü titanyum katkılı emaye boylerlerdir. Klasik boylerler hem eski tip olduğu için verim konusunda yetersiz kalmaktalardı. Paslanmaz çelik emaye boylerler ile yeni tip boylerlere geçildi ancak paslanmaz çeliğin üretim zorlukları ve fiyatları titanyum katkılı emaye baylerlerin doğuşuna yol açtı ve dolayısıyla günümüzdeki yüksek verimli ve hijyenik boylerler üretilmeye başlandı.

Sizler de boylerinizin çok daha hijyenik olmasını istiyorsanız boylerinizi titanyum katkılı emaye boyler olarak sipariş edebilirsiniz. Tüm boyler çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi istemek içinlütfen bizimle iletişime geçiniz. Her türlü teknik destek gerektiren konularda müşterilerimize severek yardımcı olmaktayız.